OLMO dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá
Kód: 1318-47Detailní popis produktu
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 119x231x116 mm |
| Šířka | 119 mm |
| Výška | 231 mm |
| Hloubka | 116 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 800 ml |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 0.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129964 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590913129964 |
| Šířka: | 119mm |
| Výška: | 231mm |
| Hloubka: | 116mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Objem dávkovače: | 800ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
