OLMO dávkovač tekutého mýdla 250ml, chrom
Kód: 1318-43Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 70x205x58 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 250 ml |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 1.1020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118906 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8590913118906 |
| Šířka: | 70mm |
| Výška: | 205mm |
| Hloubka: | 58mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Objem dávkovače: | 250ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
