OKE keramický podstavec volně stojící pro umyvadlo 554001, bílá
Kód: 557201Detailní popis produktu
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 29,5x74,5 cm |
| Průměr | 295 mm |
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 295 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320913 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8388777320913 |
| Průměr: | 295mm |
| Šířka: | 295mm |
| Výška: | 745mm |
| Hloubka: | 295mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada;Sifon |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
