Odpadkový koš 5l, Soft Close, nerez mat
Kód: DR101Detailní popis produktu
Soft Close
Tiché a plynulé dovírání víka.
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 240x286x194 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 286 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost | 1.5100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997396 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hranaté odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.51 kg |
| EAN: | 8590913997396 |
| Šířka: | 240mm |
| Výška: | 286mm |
| Hloubka: | 194mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 5l |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš do 6 litrů |
| Instalace: | Na postavení |
| Výbava: | Soft Close;Pedálové koše;Vnitřní nádoba |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
