Odpadkový koš 12l, Soft Close, nerez mat
Kód: DR102Detailní popis produktu
Soft Close
Tiché a plynulé dovírání víka.
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 285x421x232 mm |
| Šířka | 285 mm |
| Výška | 421 mm |
| Hloubka | 232 mm |
| Objem | 12.00 l |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost | 2.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997389 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hranaté odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.68 kg |
| EAN: | 8590913997389 |
| Šířka: | 285mm |
| Výška: | 421mm |
| Hloubka: | 232mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 12l |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace: | Na postavení |
| Výbava: | Soft Close;Pedálové koše;Vnitřní nádoba |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
