NUVO keramické umyvadlo pod desku, 55x38cm, bílá
Kód: 50354Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x38 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Pod desku |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 7.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998157 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8590913998157 |
| Šířka: | 550mm |
| Výška: | 195mm |
| Hloubka: | 380mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Instalace: | Pod desku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
