NUUK dlažba Roble 20,5x61,5 (1,135m2)
Kód: NUK006Detailní popis produktu

Použití glazovaných dlaždic podle otěruvzdornosti:
Stupeň PEI III. – určen pro podlahy vystavené častějšímu znečištění (např. v bytech a v rodinných domech, s výjimkou vstupů; určen pro předsíně, lodžie, balkony, chodby, kuchyně bytů, hotelové pokoje, sanitární a terapeutické místnosti v nemocnicích)

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).

Dlažba
Dlaždice vhodná pro pokládku na podlahu (= jako dlažba), zároveň lze použít i pro obklad stěn.
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Série | NUUK |
| Rozměr | 20,5x61,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Otěruvzdornost | PEI III |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.1350 m2 |
| Počet ks v balení | 9 |
| Tloušťka | 9.50 mm |
| Hmotnost | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435609370704 |
| Taric | 69072200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevodekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 8435609370704 |
| Balení: | 1ks |
| Otěruvzdornost: | PEI III |
| Použití: | Obklad;Dlažba |
| Povrch: | Mat |
| Počet ks v balení: | 9 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 9.5mm |
| Balení obsahuje: | 1.135m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | NUUK |
| Série ID: | series.224261717362015 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
