NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 100x50cm, černá mat
Kód: MSN10028Detailní popis produktu
Hliníkový rám, police MDF/lamino.
| Značka | GSI |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x37,5x48 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Hmotnost | 12.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161643 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole pod umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.7 kg |
| EAN: | 8052015161643 |
| Šířka: | 960mm |
| Výška: | 375mm |
| Hloubka: | 480mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník;MDF/lamino |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
