NUBES keramické umývátko 50x25cm, bez otvoru, pravé/levé, bílá mat
Kód: 9637009Detailní popis produktu
Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.Sanitární keramika NUBES COLOR
Pevnost, lehkost a všestrannost - to jsou hlavní rysy kolekce NUBES COLOR.
Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání.
Série NUBES COLOR zahrnuje keramická umyvadla na desku v 8 barevných variacích, vybraná umyvadla na zavěšení, WC mísy a bidety v provedení bílá mat a černá mat.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Charakteristika série:
- Hranatá umyvadla s decentně zaoblenými rohy a štíhlou hranou
- Oválná a kulatá umyvadla se štíhlou hranou
- Umyvadla lze doplnit výpustí s keramickou zátkou ve stejné barvě
- WC mísy se splachovacím systémem SwirlFlush® a SAVE WATER, který umožňuje splachovat pouze 4,5 litry vody
- Sedátka k závěsným WC opatřena systémem SOFT CLOSE (pomalé sklápění) a QUICK RELEASE (odnímatelné sedátko)
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x13,5x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 12.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017517 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8056590017517 |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 135mm |
| Hloubka: | 250mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| 3D model: | ANO |
| Série: | NUBES COLOR |
| Série ID: | series.227530187472989 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
