NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze
Kód: 9622011Detailní popis produktu
Pevnost, lehkost a všestrannost - to jsou hlavní rysy kolekce NUBES. Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání. Okraj umyvadla, z něhož je viditelných pouhých osm centimetrů, zajišťuje lehkost a rovnováhu mezi formou a prostorem.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019436 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8056590019436 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 190mm |
| Hloubka: | 500mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Ostatní: | ExtraGlaze |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| 3D model: | ANO |
| Série: | NUBES |
| Série ID: | series.176570400507125 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
