NUBES čelní držák ručníků 50cm, chrom
Kód: PANB52Detailní popis produktu
| Značka | GSI |
|---|---|
| Délka | 500 mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018279 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků pod umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8056590018279 |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 500mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
