NUBES bidet závěsný 35x55cm, černá mat
Kód: 9665126Detailní popis produktu
Sanitární keramika NUBES COLOR
Pevnost, lehkost a všestrannost - to jsou hlavní rysy kolekce NUBES COLOR.
Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání.
Série NUBES COLOR zahrnuje keramická umyvadla na desku v 8 barevných variacích, vybraná umyvadla na zavěšení, WC mísy a bidety v provedení bílá mat a černá mat.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Charakteristika série:
- Hranatá umyvadla s decentně zaoblenými rohy a štíhlou hranou
- Oválná a kulatá umyvadla se štíhlou hranou
- Umyvadla lze doplnit výpustí s keramickou zátkou ve stejné barvě
- WC mísy se splachovacím systémem SwirlFlush® a SAVE WATER, který umožňuje splachovat pouze 4,5 litry vody
- Sedátka k závěsným WC opatřena systémem SOFT CLOSE (pomalé sklápění) a QUICK RELEASE (odnímatelné sedátko)
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x28x55 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 19.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162480 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.85 kg |
| EAN: | 8052015162480 |
| Šířka: | 350mm |
| Výška: | 280mm |
| Hloubka: | 550mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Hranaté |
| Ostatní: | Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| 3D model: | ANO |
| Série: | NUBES COLOR |
| Série ID: | series.227530187472989 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
