NOTION SLIM kulaté zrcadlo v rámu ø 80cm, bílá mat
Kód: NT800WDetailní popis produktu
Ochrana proti korozi
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NOTION |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x2,3 cm |
| Průměr | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 23 mm |
| Barva rámu | Bílá mat |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 3.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130120 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulatá zrcadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.45 kg |
| EAN: | 8590913130120 |
| Průměr: | 800mm |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 800mm |
| Hloubka: | 23mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník |
| Výbava: | Ochrana proti korozi |
| Typ zrcadla: | Zrcadla v rámu |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Kruh |
| Barva rámu: | Bílá mat |
| 3D model: | ANO |
| Série: | NOTION |
| Série ID: | series.209628763785490 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
