NIX nerezová sprchová kapsa, 60cm
Kód: 72441Detailní popis produktu
Sprchové a vanové kapsy NIX jsou elegantním řešením odkládacího místa v koupelně. Kapsy jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a doplněny zabudovaným LED osvětlením. Jejich skryté umístění podtrhuje čistý design a příjemné projasnění prostoru.
Sprchové kapsy lze instalovat do niky nebo formou přizdívky. U vanových kapes je podle umístění vany na výběr instalace do niky nebo do rohu. Jejich montáž je snadná stejně jako údržba. Jsou odolné vůči korozi i usazování vodního kamene. Rošt je vyjímatelný a odvodnění je řešeno přímým napojením na odpadní potrubí. Sprchové a vanové kapsy NIX tak splňují požadavky těch nejnáročnějších zákazníků.

| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | NIX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x230x100 mm |
| Délka | 600 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Instalace | K zapuštění |
| Hmotnost | 5.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729075684 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustné doplňky do obkladu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 8590729075684 |
| Výška: | 230mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 600mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | K zapuštění |
| 3D model: | ANO |
| Série: | NIX |
| Série ID: | series.269522082726984 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
