NIMIS keramické umývátko na desku Ø 30cm, bílá
Kód: AR489Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x12x30 cm |
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984488 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.97 kg |
| EAN: | 8590913984488 |
| Průměr: | 300mm |
| Šířka: | 300mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 300mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
