NEXA keramické umyvadlo rohové 30x30cm, bílá
Kód: NP436Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 30x11x30 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Rohové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost | 6.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122460 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohová umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 8590913122460 |
| Šířka: | 300mm |
| Výška: | 110mm |
| Hloubka: | 300mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Čtverec |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Rohové umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
