Detailní popis produktu
- Tloušťka plechu 0,8 mm, nerezová ocel EN 1.4372
- Součástí dřezu je sifon s piletou v ceně 1 Kč
Instalace: Horní montáž
 |
Dřez je usazen na pracovní desku a hranou ji převyšuje. |
Instalace: Spodní montáž
 |
Dřez je usazen pod pracovní desku. |
| Značka | AQUALINE |
| Rozměr | 50x18x45 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Horní montáž, Spodní montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Minimální šířka dřezové skříňky | 600 mm |
| Odkládací plocha | Není |
| Balení obsahuje | Výpust, sifon |
| Hmotnost | 3.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999161 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
|
|
Nerezové kuchyňské dřezy |
|
|
24
|
|
|
3.6 kg
|
|
|
8590913999161
|
|
|
500mm |
|
|
180mm |
|
|
450mm |
|
|
1ks |
|
|
Nerez |
|
|
Není |
|
|
Bez otvoru |
|
|
ANO |
|
|
Obdélník |
|
|
2 roky |
|
|
600 mm |
|
|
Horní montáž;Spodní montáž |
|
|
Výpust, sifon |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.