Náhradní zátka click-clack, 72 mm, chrom
Kód: WE002S51Detailní popis produktu
K bateriím s výpustí, nahrazuje systém táhla.
Pokud již nechcete ovládat zátku pomocí táhla, tato výměnná Click Clack zátka nabízí jednoduché řešení. Původní zátku a táhlo odstraňte a do těla výpusti vložte tuto zátku. Není potřeba kupovat kompletní výpust s click clack systémem.
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Průměr | 72 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019571259450 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační materiál a nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8019571259450 |
| Průměr: | 72mm |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Uzavíratelná s přepadem;Uzavíratelná bez přepadu |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
