MITIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x100cm, šedá
Kód: PMS140100Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 140x100x2,6 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972096 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vaničky na míru |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 83 kg |
| EAN: | 8590913972096 |
| Šířka: | 1000mm |
| Výška: | 26mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Délka: | 1400mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 3 roky |
| Balení obsahuje: | Kryt sifonu |
| Reliéf (povrch) dna: | Dekor kámen |
| Série: | MITIA |
| Série ID: | series.132946417680841 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
