MINERAL dlažba Stone Natural 120x120 (1,44m2)
Kód: MNR003Detailní popis produktu

Rektifikovaná dlažba
Rektifikovaná dlažba je též známá jako rozměrově stabilní dlaždice.
Jedná se o dlaždice, které byly mechanicky ořezané do určité velikosti poté, co byly vypáleny tak, aby jejich okraje tvořily úhel 90°. Dosažená jednotná velikost, rozměr soudržnosti a optimální přesnost dodávají dlaždicím čistší provedení a méně odchylek mezi jednotlivými dlaždicemi.
Rektifikované dlaždice jsou vhodné pro pokládku s minimální spárou od 2 mm.

Slinutá dlažba
Natlačením do forem pod vysokým tlakem zůstane v keramické hmotě minimum vzduchových bublin. Následně se vypálí při vysokých teplotách, čímž je výsledný produkt tvrdý, pevný a otěruvzdorný. Zároveň je méně nasákavý. Nachází univerzální použití v interiéru a exteriéru, na stěny i podlahy. Slinutá dlažba je obzvlášť vhodná do vysoce namáhaných prostor jako dlažba či na fasády budov.

Mrazuvzdornost
Mrazuvzdornost je dána mírou nasákavosti dlaždice (tozn., že nenasaje vodu, která by v ní mohla zmrznout). U obkladů pro použití v interiérech není mrazuvzdornost požadována a nasákavost bývá obvykle více než 10 %. Oproti tomu mrazuvzdorné glazované dlaždice mají nasákavost do 3 %. Pro exteriér jsou pak vhodné slinuté dlaždice s nasákavostí nižší než 0,5 %.

Použití glazovaných dlaždic podle otěruvzdornosti:
Stupeň PEI II. – určen pro podlahy zřídka vystavené znečištění a běžnou obuv (např. obytné místnosti kromě vstupních a jim podobných prostor)

Hodnota protiskluzu
Je stanovena skluzem na nakloněné rovině a schválena ve většině zemí. Dle úhlu skluzu se řadí do pěti tříd s vhodností použití pro konkrétní prostory pro bezpečný pohyb osob.
R10: Úhel skluzu od 10° do 19°
Vhodné pro šatny, prodejny balených potravin, garáže, sklady, toalety ve školách.

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).

Dlažba
Dlaždice vhodná pro pokládku na podlahu (= jako dlažba), zároveň lze použít i pro obklad stěn.
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | MINERAL |
| Rozměr | 120x120 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná, Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Otěruvzdornost | PEI II |
| Hodnota protiskluzu | R10 |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.4400 m2 |
| Počet ks v balení | 1 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost | 20.1380 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019293934 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kámen & Beton |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.14 kg |
| EAN: | 8433019293934 |
| Balení: | 1ks |
| Charakter: | Rektifikovaná;Slinutá;Mrazuvzdorná |
| Otěruvzdornost: | PEI II |
| Použití: | Obklad;Dlažba |
| Povrch: | Mat |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 9mm |
| Balení obsahuje: | 1.44m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Hodnota protiskluzu: | R10 |
| Série: | MINERAL |
| Série ID: | series.248227634873665 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
