MIMOA obdélníková vana 170x80x39cm, šedá
Kód: 71713.30Detailní popis produktu
Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce. S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 170x80x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 218.00 l |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost | 18.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059653 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 18.5 kg |
| EAN: | 8590729059653 |
| Šířka: | 800mm |
| Výška: | 390mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 218l |
| Délka: | 1700mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
