MEDINA volně stojící vana, solid surface, 165x70x52cm, bílá mat
Kód: 92430Detailní popis produktu
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 165x70x52 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 520 mm |
| Objem | 292.00 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Výpust |
| Hmotnost | 161.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978692 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 161 kg |
| EAN: | 8590913978692 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 520mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Do prostoru |
| Instalace: | Samostojná |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 292l |
| Délka: | 1650mm |
| Materiál: | Solid Surface |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Výpust |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
