MANHATTAN obklad Dc Sand 33x55 (1,84m2)
Kód: MAH014Detailní popis produktu

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).
| Značka | NAVARTI |
|---|---|
| Série | MANHATTAN |
| Rozměr | 33x55 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.8400 m2 |
| Počet ks v balení | 10 |
| Tloušťka | 8.80 mm |
| Hmotnost | 14.4600 kg |
| EAN | 8429991932008 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kámen & Beton |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.46 kg |
| EAN: | 8429991932008 |
| Použití: | Obklad |
| Povrch: | Mat |
| Počet ks v balení: | 10 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 8.8mm |
| Balení obsahuje: | 1.84m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | MANHATTAN AQ |
| Série ID: | series.246316374426107 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
