MALVI podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50
Kód: 1702-91Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 910 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 910 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 910 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117619 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové odtokové žlaby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590913117619 |
| Balení: | 1ks |
| Instalace: | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu: | 50mm |
| Délka: | 910mm |
| Materiál: | Plast |
| Délka sprchového kanálku od: | 910mm |
| Délka sprchového kanálku do: | 910mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Průtok: | 60l/min |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
