LYON sprchový set pro vodovodní baterii F22x1 a F24x1, chrom
Kód: A120500Detailní popis produktu
- K napojení na vodovodní baterii místo perlátoru (redukce pro připojení s vnitřním nebo vnějším závitem)
- Sprška má vlastní funkci START / STOP
- Kovový podtlakový přepínač
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Tvar | Kruhové |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost | 0.4328 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956162348 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 4006956162348 |
| Balení: | 1ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Tvar: | Kruhové |
| Délka hadice: | 1200mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
