LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, černá
Kód: 103714Detailní popis produktu
Stylové doplňky pro koupelnu v moderních barvách, vyrobené ze dřeva potaženého syntetickou kůží. Dokonalé zpracování je podtrženo ozdobným švem. Prádelní koš LUXURY se stane nepostradatelnou součástí koupelny.
- Praktické otvory pro uchycení koše
- Vyjímatelný textilní vak na suchý zip
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | LUXURY |
| Rozměr | 495x618x290 mm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 618 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Koženka |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 7.5770 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329931 |
| Taric | 94037000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.58 kg |
| EAN: | 8003341329931 |
| Šířka: | 495mm |
| Výška: | 618mm |
| Hloubka: | 290mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Koženka |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Prádelní koš |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | LUXURY |
| Série ID: | series.244551142868743 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
