LOREA LED pásek 101cm, 1W, 6000K
Kód: LED105Detailní popis produktu
Přívodní kabel: délka 2m
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 101x0,7x1,5 cm |
| Délka | 1010 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230/12 V |
| Příkon | 1.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 81 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Hmotnost | 1.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994241 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 8590913994241 |
| Výška: | 7mm |
| Hloubka: | 15mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 1010mm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Napětí: | 230/12V |
| Příkon: | 1W |
| Barva LED: | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost: | 81lm |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 30000hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
