LOREA deska Rockstone 91x1,2x52,5cm, black attica
Kód: LE090-0598Detailní popis produktu
Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výroběDesky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
0101 Glacier white
0854 Monsoon
4033 Concrete
0598 Black Attica
0826 Riverbed
0798 Jasmine white
0816 Cachet
Pro objednání vybraného dekoru kontaktujte prodejní oddělení.
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 91x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 910 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Černá mat |
| Dekor | Black Attica |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost | 12.5845 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132292 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.58 kg |
| EAN: | 8590913132292 |
| Šířka: | 910mm |
| Výška: | 12mm |
| Hloubka: | 525mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Solid Surface |
| Dekor: | Black Attica |
| Typ skříňky: | Deska |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
