LIZA keramické umývátko 40x27cm, bílá
Kód: NP412Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 40x14x27 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost | 9.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122446 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.1 kg |
| EAN: | 8590913122446 |
| Šířka: | 400mm |
| Výška: | 140mm |
| Hloubka: | 270mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Půlkruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
