LEVANTE obklad Liso Poniente 10x10 (0,88m2)
Kód: ADLE1034Detailní popis produktu

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | LEVANTE |
| Rozměr | 10x10 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.8800 m2 |
| Počet ks v balení | 88 |
| Tloušťka | 10.00 mm |
| Hmotnost | 16.2730 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Retro styl |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.27 kg |
| Balení: | 1ks |
| Použití: | Obklad |
| Povrch: | Mat |
| Počet ks v balení: | 88 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 10mm |
| Balení obsahuje: | 0.88m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | LEVANTE |
| Série ID: | series.234131552208195 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
