LARCHWOOD obklad Zig Ipe 30x90 (1,08m2)
Kód: LWD006Detailní popis produktu

Rektifikovaná dlažba
Rektifikovaná dlažba je též známá jako rozměrově stabilní dlaždice.
Jedná se o dlaždice, které byly mechanicky ořezané do určité velikosti poté, co byly vypáleny tak, aby jejich okraje tvořily úhel 90°. Dosažená jednotná velikost, rozměr soudržnosti a optimální přesnost dodávají dlaždicím čistší provedení a méně odchylek mezi jednotlivými dlaždicemi.
Rektifikované dlaždice jsou vhodné pro pokládku s minimální spárou od 2 mm.

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Reliéfní povrch
Pohledová strana dlaždice je upravena do plastického zobrazení.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | LARCHWOOD |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat, Reliéfní povrch |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 4 |
| Tloušťka | 10.50 mm |
| Hmotnost | 18.9815 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019235354 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevodekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 18.98 kg |
| EAN: | 8433019235354 |
| Balení: | 1ks |
| Charakter: | Rektifikovaná |
| Použití: | Obklad |
| Povrch: | Mat;Reliéfní povrch |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 10.5mm |
| Balení obsahuje: | 1.08m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | LARCHWOOD |
| Série ID: | series.257513354169074 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
