LAMPEDUSA závěsné svítidlo E27, 60W, 230V, IP21, keramické stínítko 30cm, mosazný řetěz
Kód: MC111CDetailní popis produktu
- Řetěz z kartáčované mosazi, délka 70 cm
- Keramické stínítko
- Neobsahuje žárovky
Série VINTAGE zahrnuje svítidla v retro stylu. Svítidla zaujmou nejen svým zpracováním, ale i keramickými zdobnými stínítky.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VINTAGE |
| Barva | Bronz |
| Typ osvětlení | Žárovka |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP21 |
| Napětí | 230 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 60.00 W |
| Hmotnost | 1.8350 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8054956023967 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| EAN: | 8054956023967 |
| Balení: | 1ks |
| Stupeň krytí: | IP21 |
| Napětí: | 230V |
| Patice: | E27 |
| Příkon: | 60W |
| Typ osvětlení: | Žárovka |
| Záruka: | 2 roky |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Série: | VINTAGE |
| Série ID: | series.133500468461733 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
