KUBE X keramické umývátko 50x25cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, pravé/levé, bílá ExtraGlaze
Kód: 94869011Detailní popis produktu
Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.Série KUBE X vychází ze současného trendu pravoúhlých tvarů s úspornými liniemi a štíhlými hranami. Kolekce nabízí čtvercová umyvadla od větších až po nejmenší velikosti s možností instalace zavěšením na stěnu a k položení na desku nebo skříňku.
Součástí série umyvadel jsou navíc dvě kulatá umyvadla na desku a dvě obdélníková vestavná umyvadla, všechna s velmi štíhlými hranami.
Sanitární keramika je vybavena technickými inovacemi GSI: antibakteriální glazurou Extraglaze®, toalety splachovacím systémem Save Water a systémem SwirlFlush® nebo GeniusFlush®, WC sedátka mechanismem Quick Release a systémem Soft Close. Vybrané produkty jsou dostupné také v bílé matné a černé matné.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x12x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost | 9.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010068 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| EAN: | 8056590010068 |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 250mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Ostatní: | ExtraGlaze;Broušená spodní hrana |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Série: | KUBE X |
| Série ID: | series.132869108269175 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
