KUBE X bidet stojící, 36x55cm, bílá ExtraGlaze
Kód: 9462111Detailní popis produktu
Série KUBE X vychází ze současného trendu pravoúhlých tvarů s úspornými liniemi a štíhlými hranami. Kolekce nabízí čtvercová umyvadla od větších až po nejmenší velikosti s možností instalace zavěšením na stěnu a k položení na desku nebo skříňku.
Součástí série umyvadel jsou navíc dvě kulatá umyvadla na desku a dvě obdélníková vestavná umyvadla, všechna s velmi štíhlými hranami.
Sanitární keramika je vybavena technickými inovacemi GSI: antibakteriální glazurou Extraglaze®, toalety splachovacím systémem Save Water a systémem SwirlFlush® nebo GeniusFlush®, WC sedátka mechanismem Quick Release a systémem Soft Close. Vybrané produkty jsou dostupné také v bílé matné a černé matné.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 22.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937827254 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidety na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 22.45 kg |
| EAN: | 8032937827254 |
| Šířka: | 360mm |
| Výška: | 420mm |
| Hloubka: | 550mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | ExtraGlaze;Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| 3D model: | ANO |
| Série: | KUBE X |
| Série ID: | series.132869108269175 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
