Krytka přepadu Ø 30mm, černá mat
Kód: ND1601BDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 31 mm |
| Výška | 31 mm |
| Hloubka | 14 mm |
| Průměr | 31 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118517 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krytky přepadu a záslepky pro umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590913118517 |
| Průměr: | 31mm |
| Šířka: | 31mm |
| Výška: | 31mm |
| Hloubka: | 14mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
