Kovová úchytka, 340,5/320mm, měď mat
Kód: DM365Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 34,5x1,5x2,6 cm |
| Šířka | 345 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Slitina zinku |
| Hmotnost | 0.2040 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132759 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úchytky a knopky na nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590913132759 |
| Šířka: | 345mm |
| Výška: | 15mm |
| Hloubka: | 26mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina zinku |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
