Koupelnové podhledové svítidlo, ø 85mm, GU10OSRAM, 4,3W, 230V, IP65, bílá
Kód: AC3146902ZSDetailní popis produktu
Barva LED: Teplá bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Teplá bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 2800 - 3000 K. Toto světlo je pocitově teplé, má nažloutlý až oranžový nádech. Navozuje příjemnou a uvolněnou atmosféru, proto je vhodné do ložnic a jídelen.

| Značka | OSRAM |
|---|---|
| Průměr | 85 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 84 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Napětí | 230 V |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 4.30 W |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 350 lm |
| Hmotnost | 0.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854444586 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 4099854444586 |
| Průměr: | 85mm |
| Šířka: | 85mm |
| Výška: | 84mm |
| Hloubka: | 85mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník |
| Stupeň krytí: | IP65 |
| Napětí: | 230V |
| Patice: | GU10 |
| Příkon: | 4.3W |
| Barva LED: | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost: | 350lm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Ovládání světla: | Není součástí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
