Koupelnová předložka 60x120cm, absorpční, modrá
Kód: PCD012VDetailní popis produktu
- Vysoce savá a rychleschnoucí
- Vhodná do koupelen, k bazénům, pod misky domácích mazlíčků
- Maximální ochrana proti uklouznutí díky vysoké přilnavosti k podlaze
- Snadná údržba teplou vodou a saponátem
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 60x120 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Polyuretan |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost | 1.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123412 |
| Taric | 57050030 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové předložky textilní s protiskluzem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 8590913123412 |
| Šířka: | 600mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 1200mm |
| Materiál: | Polyuretan |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koupelnová předložka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
