KORIN STRIP zrcadlo s LED osvětlením 60x70x12cm, dub platin
Kód: KO990SDetailní popis produktu
Koupelnová zrcadla KORIN LED vhodně doplní série koupelnového nábytku KERAMIA FRESH, ZOJA, VEGA, POLY a EKOSET.
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KORIN |
| Rozměr | 60x70x12 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP22 |
| Příkon | 6.40 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 810 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Hmotnost | 7.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979699 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlená zrcadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 8590913979699 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 700mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Dub platin |
| Stupeň krytí: | IP22 |
| Příkon: | 6.4W |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost: | 810lm |
| Typ zrcadla: | Zrcadla s osvětlením;Zrcadla s policí |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000hod. |
| Tvar: | Obdélník |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Série: | KORIN |
| Série ID: | series.186431645418373 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
