KORAL koupelnová stolička 40x43x30cm, solid surface, bílá mat
Kód: WF462Detailní popis produktu
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x430x300 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 200.0000 kg |
| Hmotnost | 12.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126765 |
| Taric | 94018000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8590913126765 |
| Šířka: | 400mm |
| Výška: | 430mm |
| Hloubka: | 300mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Solid Surface |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Nosnost: | 200kg |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
