KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/černá mat
Kód: 9595PR25K9Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost | 0.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999178 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 8590913999178 |
| Balení: | 1ks |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
