Keramické umyvadlo volně stojící, 50x84cm, bílá
Kód: VS701Související produkty
Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 50x84 cm |
| Průměr | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 840 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913980398 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 48 kg |
| EAN: | 8590913980398 |
| Průměr: | 500mm |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 840mm |
| Hloubka: | 500mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Na postavení |
| Instalace: | K postavení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
