KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, agila
Kód: KR140-4343Detailní popis produktu
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Lakovaná série nábytku KERALA pro umyvadla na postavení v moderních matných barvách se vyznačuje výrazným designovým prvkem - zaoblenými boky a čelem zásuvky. Skříňky jsou jednozásuvkové, bezúchytkové a s plynulým dovíráním. V nabídce jsou 2 typy desek o tl.12 mm: bílá matná Rockstone a černá matná kompaktní deska PREMIO z vysokotlakého laminátu. Umyvadlo na desku lze libovolně umístit po celé šířce skříňky. Umyvadlové skříňky nabízíme v šířkách 80, 100, 120 a 140 cm a lze je doplnit o vysokou dvířkovou skříňku ve stejném oblém designu.
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
41 Carina
42 Siena
43 Agila
44 Verdejakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
RAL1019 Šedobéžová
RAL3004 Bordó
RAL6004 Modrozelená
RAL7031 ŠedomodráDodací lhůta je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x35x47,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost | 40.6933 kg |
| EAN | 8590913995309 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky pro dvě umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 40.69 kg |
| EAN: | 8590913995309 |
| Šířka: | 1400mm |
| Výška: | 350mm |
| Hloubka: | 475mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Deska |
| 3D model: | ANO |
| Série: | KERALA |
| Série ID: | series.250426658130134 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
