KAZUKO vaničkový sifon, DN40, krytka měď mat
Kód: 26377Detailní popis produktu
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost | 7.8540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729010999 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.85 kg |
| EAN: | 8590729010999 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 40mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
