KAWA STRIP galerka s LED osvětlením 50x70x22cm, dub emporio
Kód: WGL35SDetailní popis produktu
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KAWA |
| Rozměr | 50x70,4x21,6 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 704 mm |
| Hloubka | 216 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP22 |
| Příkon | 6.40 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 810 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Osvětlení |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978340 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadlové skříňky ze dřeva |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8590913978340 |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 704mm |
| Hloubka: | 216mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Dub emporio |
| Stupeň krytí: | IP22 |
| Příkon: | 6.4W |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost: | 810lm |
| Výbava: | Osvětlení |
| Typ osvětlení: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Životnost (LED): | 20000hod. |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Série: | KAWA |
| Série ID: | series.165725608097398 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
