KAGERA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 710mm, bílá mat, čiré sklo
Kód: 30336WDetailní popis produktu

Pneumatický zdvih
Integrované pneumatické písty umožňují zdvihnutí zástěny o 28 cm a její následné sklopení na zeď, například nad vanovou baterii. Jedná se o řešení, které nabízí snadnou údržbu a přístup k vaně. Díky přítlačnému pístu je zajištěna ochrana proti rozstřiku vody.




| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 3 mm |
| Vlastnosti | Pneumatický zdvih |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053415 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové sprchové zástěny s pneumatickým zdvihem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8590729053415 |
| Šířka: | 710mm |
| Výška: | 1400mm |
| Balení: | 1ks |
| Typ otevírání: | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Tloušťka skla: | 3mm |
| Vlastnosti: | Pneumatický zdvih |
| Barva profilu: | Bílá |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
