JUNDAH stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, černá
Kód: 11123110Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 204x797x204 mm |
| Průměr | 204 mm |
| Šířka | 204 mm |
| Výška | 797 mm |
| Hloubka | 204 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 2.5260 kg |
| EAN | 4006956192253 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany s držákem toaletního papíru |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.53 kg |
| EAN: | 4006956192253 |
| Průměr: | 204mm |
| Šířka: | 204mm |
| Výška: | 797mm |
| Hloubka: | 204mm |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
