JACK WC štětka na postavení, zlato mat
Kód: 133488Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 83x380x83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.2120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329306 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8003341329306 |
| Šířka: | 83mm |
| Výška: | 380mm |
| Hloubka: | 83mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
