ISTIA keramické umyvadlo, 60x31cm, bílá
Kód: AR6041Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x11x31 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122934 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8590913122934 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 110mm |
| Hloubka: | 310mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
