ISPIR betonové umyvadlo včetně výpusti, 40cm, černý granit
Kód: AR476Detailní popis produktu
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 40x12 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 6.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128721 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.96 kg |
| EAN: | 8590913128721 |
| Průměr: | 400mm |
| Šířka: | 400mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení obsahuje: | Výpust |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
